Pozor – zmena !

pridané 16. marca 2020

Vážení zákazníci, vzhľadom k mimoriadnej situácii na celom Slovensku, vláda zaviedla prísnejšia opatrenia. Nasledujúce dni ponúkame denné menu len formou výdaja. Menu si môžete telefonicky rezervovať a objednať od 10.30 a vyzdvihnúť osobne od 11.00 na našej prevádzke.

Otváracie hodiny Veľká Noc 2019

Otváracie hodiny Veľká Noc 2019

pridané 18. apríla 2019

Medzinárodné online kasína pre Slovákov

pridané 27. februára 2019

Medzinárodné online kasína pre Slovákov

Na internete možno v roku 2022 nájsť online herne, ktoré sú určené nielen pre obyvateľov Slovenska, ale aj pre občanov iných krajín. Webová stránka Online Kasína 24 zhromaždila 10 najznámejších svetových kasín, ktoré sú najpopulárnejšie nielen v Európe, ale aj v ázijských krajinách. K dispozícii sú aj pre občanov Slovenska.

Mnohé krajiny zakázali hazardné hry, ale každý rok dochádza k viacerým zmenám. Niektoré štáty ich zakazujú, iné povoľujú. Počet herní však rýchlo rastie. Krajiny, v ktorých majú licencie, zároveň nezakazujú občanom susedných krajín využívať služby herní.

Dostupnosť medzinárodných licencií umožňuje hráčom vybrať si tie najlepšie služby, ktoré sa preslávili po celom svete a získali si skutočnú dôveru hráčov. Licencie vydané v zahraničí zároveň neumožňujú voľné stávkovanie ľuďom z krajín, kde sú hazardné hry zakázané. Vládne agentúry zvyčajne blokujú prístup do klubov hazardných hier. V dôsledku toho sa na internete rozrástol počet zrkadiel oficiálnych kasín na Slovensku, ktoré predstavujú ich kópie. Zrkadlá sa používajú aj na vykladanie portálov hazardných hier.

Pravidlá kasína zvyčajne obsahujú klauzulu, v ktorej sú uvedené krajiny, v ktorých je oficiálne povolené hrať na automatoch a využívať služby portálu. Je potrebné ju zohľadniť, aby ste sa vyhli mnohým problémom. Pozornosť by ste mali venovať aj prípadom, keď kasíno nie je zodpovedné za konanie svojich zákazníkov. Viaceré zdroje sú tiež pripravené spolupracovať s klientmi, ktorí majú aspoň 18 rokov, zatiaľ čo niektoré len 21 rokov. Práve tieto údaje sa budú kontrolovať pri overovaní. Pri výbere medzinárodného kasína by ste mali zvážiť aj dostupnosť prekladu rozhrania a pravidiel do ruštiny.

Slovenské kasíno Pay-As-You-Go v roku 2022

Okrem platnej licencie kasína je pre každého hráča druhou najdôležitejšou otázkou finančná stránka. Medzi hlavné ovplyvňujúce faktory patria:

  1. Zoznam podporovaných platobných systémov.
  2. Vlastnosti výplat.
  3. Načasovanie transakcií.
  4. Limity vkladov a výberov finančných prostriedkov z osobného účtu.

S kompetentným prístupom k riešeniu týchto problémov začína kasíno zaujímať popredné miesto na vrchole. Akékoľvek triky v záujme oneskorených platieb, odmietnutia, ako aj zavedenie skrytých poplatkov alebo vyčerpávajúcich kontrol znižujú prílev nových zákazníkov a popularitu inštitúcie ako celku. V niektorých prípadoch môžu takéto online kasína dokonca stratiť svoju súčasnú licenciu.

Termíny výplaty na bankovú kartu závisia najmä od požadovanej sumy, pravidiel kasína a platobného systému. V prípade obzvlášť vysokých súm dochádza k výrazným oneskoreniam alebo dokonca k ich rozdeleniu na časti s výberom v priebehu jedného alebo viacerých mesiacov. Maximálny čas výberu je zaručený pre bankové karty a účty. Je to až 5 pracovných dní.

Ak neexistuje skutočne závažný dôvod na zablokovanie výplat, kasíno sa tým nezaoberá. Problémy sa zvyčajne začínajú vtedy, keď sa poruší jedno alebo viac pravidiel hazardnej stránky. Účty sa zablokujú, keď sa zistia duplicity alebo pokusy o podvod. Ak klient vedome neposkytne pravdivé údaje o sebe, osobný profil sa zablokuje bez možnosti obnovy.

Hodnotenie na základe spätnej väzby od skutočných slovenských klientov

Názory skutočných zákazníkov sa pri zostavovaní hodnotenia slovenských kasín hodnotia až na poslednom mieste. Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšina z nich je napísaná na objednávku herní, aby zvýšila dôveru nováčikov a prilákala ich do hazardných hier. Preto môže byť často problém nájsť pravdivé recenzie.

Podstatné je, že názory sa môžu výrazne líšiť. Aby ste mohli informácie rozumne posúdiť, musíte si preštudovať mnohé špecializované fóra a tematické zdroje. Výsledkom je vytvorenie všeobecného obrazu a následne vytvorenie konečného názoru. Hodnotenia zahŕňajú hlavne tie kasína, v ktorých prevláda počet pozitívnych recenzií nad negatívnymi.

100 % pozitívna spätná väzba sa nemôže týkať kasína, bez ohľadu na to, ako dôveryhodné môže byť. Každý zákazník môže nájsť plusy aj mínusy. V skutočnosti sú online kasína na Slovensku odvetvím služieb a nemôžu existovať úplne spokojní používatelia. Pri zostavovaní hodnotenia sa preto nie vždy berú do úvahy všetky recenzie.

najlepšie online kasína slovenský

Otváracie hodiny počas sviatkov 2018/2019

pridané 21. decembra 2018

Veľkonočný Nefiltrovaný Plzeň!!

Veľkonočný Nefiltrovaný Plzeň!!

pridané 29. marca 2018

PLZEŇ Nefilter u nás opät odo dnes na Veľkú noc v limitovanom množstve!!!

Ochutnať toto výnimočné pivo máte možnosť len 2x v roku vo vybraných podnikoch /Velká noc, Vianoce/ , aj to len limitované množstvo!! Preto neváhajte a prídte ochutnať